Milé kamarádky, kamarádi, cyklisté,

protože přátelství a společně sdílené radosti není nikdy dost, chystáme pro vás 31. ročník srazu historických kol a vícekol, který se uskuteční opět o prvním červencovém víkendu na Voldušském koupališti, kde bychom mohli prožít následující…

  • pátek – 1. červenec
    Budeme se snažit nachystat vše pro vaši maximální pohodu, takže po příjezdu na koupaliště si vyberete vhodné místo na postavení stanu či jiného přechodného bydliště a pak už si budete užívat naší pohostinnosti. Jídla, pití a dobré nálady by mělo být dost pro každého.
  • sobota – 2. červenec
    Dobře naladěni a řádně zaregistrováni, někdy kolem 9,30 hod. +/-31 minut odstartujeme na pohodovou projížďku dlouhou asi 31 km. Na trase se budeme snažit více klesat než stoupat, ale i tak bude dobře, když budete mít dobře namazáno 😊. Cestou zastavíme na vydýchání a nějaké to občerstvení. Oběd bychom měli dostat v restauraci U Kozlerů v Mirošově a pak v klidu a pohodě vyrazíme na zpáteční cestu se zastávkou na Pavlovsku.

Pokud bude čas na odpočinek, tak po lehkém zdřímnutí a následném osvěžením nejen na trakaři rozjedeme zábavu s hudbou a tancem…

Měla by se vynořit i Lochnesska, která se těší, že si zahraje před vyprodaným stanem.

  • neděle – 3. červenec

Ráno bude určitě příjemné, protože kdo má v pondělí volno, v úterý domů nespěchá

Každý bydlí, jak umí, takže si přivezte vyhovující přístřeší přiměřené velikosti, abyste se na louce vyskládali všichni jedna vedle druhého 😊

A jedna vážná prosba😊

Dovolujeme si vás požádat, abyste si i letos přivezli vlastní zubní kartáčky a po použití WC po sobě uklidili a umyli si ruce.

Každý správný cyklista by měl mít také svoji pumpičku.

Pro jistotu šťastného návratu nastudujte trasu:

Trasu jsme naplánovali na příjemných 31 km, které povedou přibližně tudy:

Volduchy  → Svojkovice → Borek → Rokycany → Kamenný Újezd → Hrádek → Mirošov → Dobřív → Pavlovsko → Borek → Svojkovice → Volduchy

____________________________________________________________________________________________________

Za uzavírky a výmoly na cestách i necestách, stejně tak jako za teplé nebo jinak znehodnocené pivo v hospodách neneseme žádnou zodpovědnost. Ale budeme se snažit tomu předcházet. Vaše spokojenost je naše radost.

Za Cyklo-Veteran Club Volduchy 

Věrka Kaslová  –      ředitelka Voldušské Šlapky 2022

Těšíme se především účastníky, kteří už za ta léta pochopili, že stará kola jsou krásná a nová kola jsou zavržení hodnou ostudou pelotonu!

Pozor na cestách! Sobotní výlet pojedeme za plného provozu, takže se nám tam budou motat nejen naše poučená auta. Proto upozorňujeme, že za případné pády, nárazy a další úrazy způsobené čímkoliv a kýmkoliv, či jakoukoliv vlastní nedisciplinovaností, jste zodpovědný každý sám sobě a svým blízkým. Naopak každý dospělý má zodpovědnost vůči nám, a to i za svého nezletilého svěřence. Důrazně apelujeme na nutnost používání všech dostupných ochranných prostředků, jako například cyklistické přilby, blatníků nebo pláštěnky (v případě deště).

Pokud budete dbát našich pokynů po celou dobu jízdy, pak vám můžeme slíbit návrat veselý…

PS: alkohol na silnici stále nepatří, proto jej prosíme konzumujte pouze v prostorech k tomu určených!

______________Věnujte prosím, mimořádnou pozornost poznámce nad čarou.